۶ مکان زیبا در جهان برای بازدید

اجازه دهید ذهن شما به زیباترین مکان های جهان رفته باشد. کاوش شاهکارهای معماری خیره کننده، بهشتی گرمسیری و شهر کوچک اسکاندیناوی. ۲۱ مکان زیر، احتمالا لیست سطل های خود را برای سالهای آینده پر می کند و اگر بتوانید حتی یک سوم از این مکان های شگفت انگیز را مشاهده کنید، می توانید خود را خوش شانس بزنید.

مکان های زیبا در زیر به گرمسیری / گرم، معماری / سرد و معماری سازمان یافته است. مهم نیست که در آن شما در جهان زندگی می کنید، مکان های باور نکردنی برای بازدید و مناظر معماری وجود دارد. صادقانه بگویم، هزاران مکان وجود دارد که می توانستند این لیست را ایجاد کنند اما امیدوارم این لیست برخی از عدالت را برای کسانی که کنار گذاشته شده اند، فراهم کند.

زیبا ترین مناطق گرمسیری / گرم در جهان

تور لحظه آخری دبی، هاوایی دارای مدال شادترین مکان روی زمین است که اجازه می دهد بهشتی گرمسیری تبدیل شود. پیاده روی، شنا، دوچرخه سواری و شیرجه رفتن. (تور دبی)

دبی

تور لحظه آخری هند که یک بار آتشفشان بود، که پس از آن سقوط کرد و یک صخره مانع ایجاد کرد. اکوسیستم صخره اجازه می دهد تا آب آبی روشن و بی روح و صخره ها محدود امواج، ارائه یک پناهگاه محافظت شده است.

سریلانکا

Longsheng به نام Longji نامیده می شود که به ستون فقرات اژدها تبدیل می شود. تور لحظه آخری ترکیه که تراس آن شبیه به مقیاس اژدها به عنوان مارهای برنج از طریق کوه ها است.

ویکتوریا فالز مرز زامبیا و زیمبابوه بزرگترین آبشار جهان در کل منطقه است. قطره قطره قطره ای ۱۰۸۸ متر مکعب در هر ثانیه از آب به پایین کوه تا ۳۵۰ فوت است. (تور لحظه آخری کوش آداسی)

رود آمازون شریان بزرگترین جنگل های بارانی در تور لحظه آخری روسیه است. این بزرگترین رود در جهان توسط تخلیه و یکی از بزرگترین طول است. جنگل های بارانی در اطراف بیش از نیمی از جنگل های باقیمانده در جهان را نشان می دهند.

کوه های رنگین کمان از Zhangye Danxia، چین، فرسایش و زیبایی را به زیبایی نشان می دهد. رنگ های شگفت انگیز در سراسر کوه، نتیجه حاصل از مواد معدنی ردیابی مرتبط با ماسه سنگ، رنگ کردن شن و ماسه در قرمز، سبز و زرد است.